YAGEO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1805
$0.1805
10
$0.12445
$1.2445
50
$0.07448
$3.724
100
$0.06289
$6.289
500
$0.043035
$21.5175
1000
$0.038066
$38.066
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Boardflex Sensitive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CS |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | YAGEO |
| Capacitance | 47 pF |
| Features | Soft Termination |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |