Challenge Electronics
型号:
CS13-00P20-03-1X
封装:
-
批次:
-
描述:
SPEAKR 32OHM 10MW TOP PORT 110DB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.2515
$2.2515
10
$1.87055
$18.7055
25
$1.72748
$43.187
40
$1.623788
$64.95152
100
$1.5238
$152.38
500
$1.306649
$653.3245
1000
$1.272297
$1272.297
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Height - Seated (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Power - Rated | 10 mW |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 200Hz |
| Mfr | Challenge Electronics |
| Material - Cone | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Distortion Rating | 5% Max @ 5kHz, 0.001W |
| Efficiency - dBA | 110.00 |
| Operating Temperature | -25°C ~ 50°C |
| Termination | Solder Pads |
| Size / Dimension | 0.512" Dia (13.00mm) |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | - |
| Type | Receiver |
| Power - Max | 20 mW |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 32 Ohms |
| Efficiency - Testing | 1mW |