CS321613-2R7K
Bourns Inc.
型号:
CS321613-2R7K
品牌:
Bourns Inc.
封装:
1206 (3216 Metric)
描述:
FIXED IND 2.7UH 50MA 600MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 MHz
Q @ Freq 80 @ 10MHz
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 50 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1206 (3216 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 600mOhm Max
Series CS321613
Inductance 2.7 µH
Type Multilayer
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Frequency - Self Resonant 45MHz