Cirrus Logic Inc.
型号:
CS42448-DQZ
封装:
64-LQFP (10x10)
批次:
-
描述:
IC CODEC 108DB 192KHZ 64LQFP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.157
$17.157
10
$15.77
$157.7
25
$15.11602
$377.9005
160
$13.318344
$2130.93504
320
$12.664688
$4052.70016
480
$11.847612
$5686.85376
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | 105 / 108 (Differential), 102 / 105 (Single-Ended) |
| Voltage - Supply, Digital | 3.14V ~ 5.25V |
| Data Interface | Serial |
| Number of ADCs / DACs | 6 / 8 |
| Voltage - Supply, Analog | 3.14V ~ 5.25V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Sigma Delta | Yes |
| Supplier Device Package | 64-LQFP (10x10) |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Series | - |
| Type | Audio |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Mfr | Cirrus Logic Inc. |
| Package | Tray |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Base Product Number | CS42448 |