TDK Corporation
型号:
CS45-B2GA331K-NKA
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 330PF 440VAC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.25935
$2.5935
50
$0.18126
$9.063
100
$0.15542
$15.542
500
$0.116584
$58.292
1000
$0.098448
$98.448
2500
$0.093262
$233.155
5000
$0.088084
$440.42
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C |
| Applications | Safety |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 440VAC |
| Temperature Coefficient | B |
| Size / Dimension | 0.256" Dia (6.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1, Y2 |
| Series | CS45 |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 330 pF |
| Features | High Voltage |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |