首页 / 陶瓷电容器 / CS45SL2GA220JYVKA
minImg
CS45SL2GA220JYVKA
TDK Corporation
型号:
CS45SL2GA220JYVKA
描述:
CAP CER 22PF 300/440VAC SL
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 300VAC/440VAC
Temperature Coefficient SL
Size / Dimension 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Not For New Designs
Ratings X1, Y2
Series CS
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Mfr TDK Corporation
Capacitance 22 pF