Cirrus Logic Inc.
型号:
CS5461AK-ISZ
封装:
24-SSOP
批次:
-
描述:
IC SNGL-PHS BI-DIRECTIONAL POWER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.327
$6.327
10
$5.68005
$56.8005
25
$5.36978
$134.2445
100
$4.65386
$465.386
250
$4.415182
$1103.7955
500
$3.961747
$1980.8735
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2.9mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 24-SSOP |
| Voltage - I/O Low | 0.4V |
| Series | - |
| Input Impedance | 30kOhm |
| Measurement Error | 0.1% |
| Package / Case | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Meter Type | Single Phase |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 5.25 V |
| Mfr | Cirrus Logic Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - I/O High | 4V, 4V |
| Base Product Number | CS5461 |