Cooling Source
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.3845
$2.3845
50
$1.672
$83.6
100
$1.6625
$166.25
250
$1.634
$408.5
500
$1.6055
$802.75
2500
$1.577
$3942.5
5001
$1.5485
$7744.0485
10000
$1.52
$15200
25000
$1.5105
$37762.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Square, Pin Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.394" (10.00mm) |
| Series | CS94 |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 4.8°C/W @ 200 LFM |
| Length | 1.181" (30.00mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Mfr | Cooling Source |
| Package | Box |
| Material Finish | Black Anodized |
| Attachment Method | Thermal Tape, Adhesive (Included) |
| Width | 1.181" (30.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | - |