首页 / 振荡器 / CS9ASH-50.000
minImg
CS9ASH-50.000
Raltron Electronics
型号:
CS9ASH-50.000
描述:
XTAL OSC XO 50.000MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series CS9
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output PECL
Base Resonator Crystal
Mfr Raltron Electronics
Frequency 50 MHz