CSC06A03120RGPA
Vishay Dale
型号:
CSC06A03120RGPA
品牌:
Vishay Dale
封装:
6-SIP
描述:
RES ARRAY 3 RES 120 OHM 6SIP
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 3
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 6-SIP
Series CSC
Power Per Element 300mW
Package / Case 6-SIP
Resistor Matching Ratio -
Number of Pins 6
Mfr Vishay Dale
Resistance (Ohms) 120
Circuit Type Isolated
Package Bulk
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C