Vishay Dale
型号:
CSC09A011K00FEK
品牌:
封装:
9-SIP
批次:
-
描述:
RES ARRAY 8 RES 1K OHM 9SIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.4605
$2.4605
10
$2.185
$21.85
25
$2.02578
$50.6445
50
$1.90665
$95.3325
100
$1.66839
$166.839
250
$1.430054
$357.5135
500
$1.191699
$595.8495
1000
$1.032802
$1032.802
5000
$1.001024
$5005.12
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | - |
| Number of Resistors | 8 |
| Height - Seated (Max) | 0.195" (4.95mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 9-SIP |
| Series | CSC |
| Power Per Element | 200mW |
| Package / Case | 9-SIP |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Number of Pins | 9 |
| Mfr | Vishay Dale |
| Resistance (Ohms) | 1k |
| Circuit Type | Bussed |
| Package | Bulk |
| Resistor-Ratio-Drift | ±50ppm/°C |