CSC10A01680RGPA
Vishay Dale
型号:
CSC10A01680RGPA
封装:
10-SIP
描述:
RES ARRAY 9 RES 680 OHM 10SIP
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 9
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 10-SIP
Series CSC
Power Per Element 200mW
Package / Case 10-SIP
Resistor Matching Ratio -
Number of Pins 10
Mfr Vishay Dale
Resistance (Ohms) 680
Circuit Type Bussed
Package Bulk
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C