CSEH15A30-M100
Panduit Corp
型号:
CSEH15A30-M100
品牌:
Panduit Corp
描述:
CABLE TIE HLDR DUAL BLACK
用户指南
Series -
Type Dual Opening
For Use With/Related Products Cable Ties
Color Black
Mfr Panduit Corp
Material Polypropylene
Package Bulk
Size / Dimension 1.57" L x 1.06" W x 1.18" H (39.9mm x 26.9mm x 30.0mm)