Hammond Manufacturing
型号:
CSKO16166
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX STEEL GRAY 16"L X 16"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$59.3085
$59.3085
5
$55.5978
$277.989
10
$51.89185
$518.9185
25
$50.96522
$1274.1305
50
$50.0384
$2501.92
100
$49.297115
$4929.7115
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 256in² (1652cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 16.000" L x 16.000" W (406.40mm x 406.40mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 16 lbs (7.3 kg) |
| Ratings | IP20, NEMA 1 |
| Thickness | - |
| Design | Cover Included |
| Series | CSKO |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Knockouts |
| Height | 6.000" (152.40mm) |
| Package | Bulk |