CSR1225JT11L0
Stackpole Electronics Inc
型号:
CSR1225JT11L0
封装:
1225
描述:
RES 0.011 OHM 5% 3W 2512 WIDE
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Resistance 11 mOhms
Series CSR
Power (Watts) 3W