Riedon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.49875
$4.9875
25
$0.4275
$10.6875
50
$0.38475
$19.2375
100
$0.334875
$33.4875
250
$0.29925
$74.8125
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Resistance | 50 mOhms |
| Series | CSR |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Riedon |
| Features | Current Sense, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |