CSRF1206FT12L0
Stackpole Electronics Inc
型号:
CSRF1206FT12L0
封装:
1206
描述:
RES 0.012 OHM 1% 1W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 12 mOhms
Series CSRF
Power (Watts) 1W