CSRF2010FT30L0
Stackpole Electronics Inc
型号:
CSRF2010FT30L0
封装:
2010
描述:
RES 0.03 OHM 1% 1W 2010
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 30 mOhms
Series CSRF
Power (Watts) 1W