CSRF2512JT12L0
Stackpole Electronics Inc
型号:
CSRF2512JT12L0
封装:
2512
描述:
RES 0.012 OHM 5% 2W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 12 mOhms
Series CSRF
Power (Watts) 2W