CSRN2010FK25L0
Stackpole Electronics Inc
型号:
CSRN2010FK25L0
封装:
2010
描述:
RES 0.025 OHM 1% 1W 2010
库存 : 5623
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 25 mOhms
Series CSRN
Power (Watts) 1W