CSRN2512FKR910
Stackpole Electronics Inc
型号:
CSRN2512FKR910
封装:
2512
描述:
RES 0.91 OHM 1% 2W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 910 mOhms
Series CSRN
Power (Watts) 2W