CSRT1210FT3R30
Stackpole Electronics Inc
型号:
CSRT1210FT3R30
封装:
1210
描述:
RES 3.3 OHM 1% 1W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.3 Ohms
Series CSRT
Power (Watts) 1W