CSRT2512FT4R30
Stackpole Electronics Inc
型号:
CSRT2512FT4R30
封装:
2512
描述:
RES 4.3 OHM 1% 3W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.3 Ohms
Series CSRT
Power (Watts) 3W