CSS2010FT39L0
Stackpole Electronics Inc
型号:
CSS2010FT39L0
封装:
2010
描述:
RES 0.039 OHM 1% 1W 2010
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Size / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 39 mOhms
Series CSS
Power (Watts) 1W