CSS2512JT75L0
Stackpole Electronics Inc
型号:
CSS2512JT75L0
封装:
2512
描述:
RES 0.075 OHM 5% 2W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Size / Dimension 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 75 mOhms
Series CSS
Power (Watts) 2W