Stackpole Electronics Inc
型号:
CSS2725FTL300
封装:
2725
批次:
-
描述:
RES 0.0003 OHM 1% 4W 2725
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2445
$1.2445
10
$1.1001
$11.001
25
$1.01194
$25.2985
50
$0.92302
$46.151
100
$0.79876
$79.876
250
$0.674538
$168.6345
500
$0.568024
$284.012
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 225°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.053" (1.34mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.268" L x 0.254" W (6.81mm x 6.45mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2725 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 0.3 mOhms |
| Series | CSS |
| Power (Watts) | 4W |
| Package / Case | Nonstandard |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |