CSSH2512FT10L0
Stackpole Electronics Inc
型号:
CSSH2512FT10L0
封装:
2512
描述:
RES 0.01 OHM 1% 3W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.041" (1.04mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 10 mOhms
Series CSSH
Power (Watts) 3W