CSSH2728FT20L0
Stackpole Electronics Inc
型号:
CSSH2728FT20L0
封装:
2728
描述:
RES 0.02 OHM 1% 4W 2827 WIDE
库存 : 38236
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.055" (1.39mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Size / Dimension 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2728
Ratings AEC-Q200
Resistance 20 mOhms
Series CSSH
Power (Watts) 4W