首页 / 振荡器 / CSX-750FMB29491200T
minImg
CSX-750FMB29491200T
Citizen Finedevice Co Ltd
型号:
CSX-750FMB29491200T
描述:
XTAL OSC XO 29.4912MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 2.5mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series CSX-750F
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Citizen Finedevice Co Ltd
Frequency 29.4912 MHz