首页 / 振荡器 / CSX532T20.000M3-UT10
minImg
CSX532T20.000M3-UT10
Citizen Finedevice Co Ltd
型号:
CSX532T20.000M3-UT10
描述:
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ SMD
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 75°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 1.2mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CSX532T
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.4V ~ 3V
Output -
Base Resonator Crystal
Mfr Citizen Finedevice Co Ltd
Frequency 20 MHz