首页 / 振荡器 / CT-156.250MCC-T
minImg
CT-156.250MCC-T
TXC CORPORATION
型号:
CT-156.250MCC-T
描述:
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVDS SMD
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series CT
Function Enable/Disable
Type SO (SAW)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 156.25 MHz