CT-94EZ104
Nidec Components Corporation
型号:
CT-94EZ104
描述:
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
库存 : 419
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Number of Turns 18
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.378" x 0.189" Face (9.60mm x 4.80mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Resistance 100 kOhms
Series CT94
Power (Watts) 0.5W, 1/2W