CT0201HQF-2N7C
Central Technologies
型号:
CT0201HQF-2N7C
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct0201hqf
Inductance 2.7 nH
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 10GHz
Tolerance ±0.2nH
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 320mOhm