CT0201HQF-2N9C
Central Technologies
型号:
CT0201HQF-2N9C
描述:
SMD CER CORE MULTI-LAYR INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct0201hqf
Inductance 2.9 nH
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 93GHz
Tolerance ±0.2nH
Mfr Central Technologies
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 220mOhm