CT0201HQF-3N3S
Central Technologies
型号:
CT0201HQF-3N3S
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct0201hqf
Inductance 3.3 nH
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 8.6GHz
Tolerance ±0.3nH
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 280mOhm