Essentra Components
型号:
CT026B
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE LOCKING BLK 50LBS 1.017'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
100
$0.164065
$16.4065
300
$0.145132
$43.5396
500
$0.138814
$69.407
1000
$0.113572
$113.572
2500
$0.10411
$260.275
5000
$0.100956
$504.78
10000
$0.091494
$914.94
请发送询价,我们将立即回复。

| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Alliance Plastics, CT |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.017' (310.00mm) |
| Length - Approximate | 12.25" |
| Width | 0.189" (4.80mm) |
| Bundle Diameter | 3.50" (88.90mm) |
| Base Product Number | CT026 |