CT0402CSF-10NH
Central Technologies
型号:
CT0402CSF-10NH
描述:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402csf
Inductance 10 nH
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 3.7GHz
Tolerance ±3%
Mfr Central Technologies
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 180mOhm