CT0402CSF-62NH
Central Technologies
型号:
CT0402CSF-62NH
描述:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402csf
Inductance 62 nH
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 1.62GHz
Tolerance ±3%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.12Ohm