CT0402HPF-4N7K
Central Technologies
型号:
CT0402HPF-4N7K
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402hpf
Inductance 4.7 nH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 6.85GHz
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 70mOhm