CT0402HPF-51NK
Central Technologies
型号:
CT0402HPF-51NK
描述:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402hpf
Inductance 51 nH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2.3GHz
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 700mOhm