CT0402QWF-2N5D
Central Technologies
型号:
CT0402QWF-2N5D
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402qwf
Inductance 2.5 nH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 15GHz
Tolerance ±0.5nH
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 50mOhm