CT0402QWF-4N1J
Central Technologies
型号:
CT0402QWF-4N1J
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402qwf
Inductance 4.1 nH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 10GHz
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 70mOhm