CT0402QWF-9N1H
Central Technologies
型号:
CT0402QWF-9N1H
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402qwf
Inductance 9.1 nH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 5.5GHz
Tolerance ±3%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 140mOhm