CT0603CSF-22NJ
Central Technologies
型号:
CT0603CSF-22NJ
描述:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603csf
Inductance 22 nH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 3GHz
Tolerance ±5%
Mfr Central Technologies
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 190mOhm