CT0805CSF-561K
Central Technologies
型号:
CT0805CSF-561K
描述:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805csf
Inductance 560 nH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 340MHz
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.9Ohm