CT0805FSF-472J
Central Technologies
型号:
CT0805FSF-472J
描述:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series ct0805fsf
Inductance 4.7 µH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 45MHz
Tolerance ±5%
Mfr Central Technologies
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 2.1Ohm