CT0805HQF-20NK
Central Technologies
型号:
CT0805HQF-20NK
描述:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805hqf
Inductance 20 nH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2.05GHz
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 55mOhm