首页 / 固定电感器 / CT0805LDLSF-330M
minImg
CT0805LDLSF-330M
Central Technologies
型号:
CT0805LDLSF-330M
描述:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Series ct0805ldlsf
Inductance 33 µH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 15MHz
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 2.6Ohm