CT1008CSF-120M
Central Technologies
型号:
CT1008CSF-120M
描述:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1008csf
Inductance 12 nH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 3.3GHz
Tolerance ±20%
Mfr Central Technologies
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 90mOhm