首页 / 固定电感器 / CT1008LDLSF-8R2J
minImg
CT1008LDLSF-8R2J
Central Technologies
型号:
CT1008LDLSF-8R2J
描述:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Series ct1008ldlsf
Inductance 8.2 µH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 24MHz
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 395mOhm